Çağımızın hızla değişen lojistik ihtiyaçları için dünyanın bir çok lokasyonundaki partnerleriyle birlikte hizmet veren Hedef Lojistik için temel hedef hizmet verdiği firmaların rekabet stratejilerine uygun olarak yüksek kalitede entegre lojistik çözümler sunmaktır.

 

Hedef Lojistik hizmet sunduğu firmadan aldığı kargonun alıcıya teslimine kadar olan tüm sorumluluğu üzerine alan bir prensiple çalışır. Bu prensiple yola çıkan firmamız global deniz ve havayolu taşımacılığında siz çalışma ortaklarımıza en uygun ve en avantajlı taşıma koşullarını önermektir.

 

Hedef Lojistik günümüzün rekabet anlayışında önem kazanan tedarik zinciri ve lojistik süreçlerin etkin yönetim hizmetini üretmek üzere kurulmuştur.

Genel bakış açımız, iş süreçlerinin geliştirilmesi için sizlere yaratıcı çözümler sunarken, gönderilerinizin ulaştırılmasındaki her aşamada operasyonel mükemmeliyetin yakalanmasını sağlamaya çalışmaktır.

 

Vizyonumuz

 

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak gelişen ve yenilenen teknolojiye her zaman ayak uydurmak böylece verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırarak Lojistik Sektöründe öncü olmak.

 

Misyonumuz

 

Deneyimli kadromuz, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlere taleplerinize uygun, zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.